DKN Kalite Yönetim Danışmanlık

DKN

Quality Management Consulting

Profesyonel Çözüm Ortağınız

SOLUTION PROVIDER PARTNER

  EKİBİMİZ

seperator 960x8

Kurucumuz;

 

Kaan KAHYAOĞLU (Gıda Yüksek Mühendisi -  İSO 9001-22000 Baş Denetçi )

 

1969 yılında Mersin'de doğdu.  1990 yılında Çukurova Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümünü bitirdi.  Aynı yıl Avusturya firması olan Gold Fassl bira fabrikasında çalışmaya başladı.

 

"Toplam Kalite Yönetimi konusunda yüksek lisans yaptı.”  1992 ve 1993 yıllarında İstanbul Bureau Veritas'ta Kalite Denetim uzmanı olarak birçok yerli ve uluslararası firmanın  gıda güvenliği ve kalite denetimlerini gerçekleştirdi. Bu firmalar arasında Sofra, Eurest, Sodexo gibi hazır yemek firmaları ile Carrefour gibi firmalar bulunmaktadır.

 

1993 yılında Gıda Güvenliği ve denetimi konusunda yurtdışında (Belçika) eğitimine devam etti.

1996 yılında Sardunya Hazır Yemek firmasında Kalite departmanı ve sistemlerini kurdu, o süreçte  hizmet verilen tüm noktaların gıda güvenliği ve kalite denetimlerini gerçekleştirdi, tüm uluslararası belgelendirme çalışmalarını yürüttü ve çalıştığı firma Türkiye'de Hazır Yemek Sektöründe ilk Uluslararası Kalite Sistem belgelerini alan firma oldu.

 

1999 yılında Abela Catering ve Services adlı şirkete operasyonlardan ve kaliteden sorumlu üst düzey yönetici olarak geçiş yaptı. Dubai'de Havayolu Catering  ve  gıda güvenliği sistemleri ile ilgili eğitimlerini tamamladı ve çalışmalarda bulundu .

 

Takip eden yıllarda;  Gıda Güvenliği ve Toplam Kaliteden, Operasyonlardan sorumlu üst düzey yönetici olarak benzer firmalarda çalıştı.

 

2004 Ocak ayında DKN Kalite Yönetim Danışmanlık firmasını resmi olarak kurdu.

 

O tarih itibariyle İstanbul merkezli olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Hatay, İzmit ve Türkiye'nin birçok ilinde bulunan yerel ve uluslararası firma ve işletmelerin Gıda Güvenliği ve Kalite Sistem Danışmanlıklarını yürütmektedir.

 

Kaan KAHYAOĞLU Gıda Yüksek Mühendisi ve ISO 9001-22000 Baş denetçisidir.

 

Çalışma Alanları: Kalite Yönetim Sistemleri, Satın alma Sistemleri, Satış ve Pazarlama Sistemleri, Hazır Yemek Üretim ve Restaurant Operasyonel yönetim sistemleri, Yönetim Danışmanlığı.

seperator 960x8

Yasemin YILDIZ (Gıda Mühendisi - İSO 9001-22000 Baş Denetçi )

 

2002 yılından itibaren Kalite Sistemleri üzerine çalışmaları başlamış, 2004 yılında  DKN KALİTE YÖNETİM Danışmanlık ın kurulması ile birlikte guruba dahil olmuştur.

 

ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 baş denetçiliği eğitimlerini tamamlamıştır.    ISO 9001, ISO 22000, BRC Food, gıda işletmeleri operasyon sistemleri konuları başta olmak üzere kalite ve operasyonel denetim uzmanıdır.

 

Birçok firmanın Entegre Kalite Sistemlerinin kurulması, denetlenmesi, eğitimlerinin verilmesi v.s. çalışmalarını gerçekleştirmiştir.

Firmaların;  BRC Food Gıda Güvenliği Sistemi kurulumlarını, denetimlerini gerçekleştirmiştir.

 

Gıda üretim tesislerinde;  operasyonel sistemlerin kurulumu, personelin teknik ve operasyonel eğitimleri, tedarikçi seçimi, personel seçimi, menü dizaynı, üretim planlamaları, maliyet değerlendirmeleri vb. operasyonel tüm aşamaların kalite sistemleri ile paralel olarak ilerletilmesi organizasyonlarında bulunmuştur.

Özel ve kurumsal hastanelerin kat yemek hizmetleri ile ilgili kalite ve operasyonel sistemlerin kurulması, yönetilmesi çalışmalarında bulunmuştur.

seperator 960x8

Nilüfer KAHYAOĞLU (Denetim Uzmanı)

 

Çalışma hayatına Turizm ve Otelcilik sektöründe başlamış;  sonrasında Sofra, Sardunya v.s. gibi sektörünün öncü kuruluşlarında Operasyon Yöneticiliği yapmış, 2000 - 2005 yılları arasında İŞMER (İş Bankası Bünyesinde) , 2010 yılında da TSP (Total Solution Provider) adına denetim uzmanı olarak Kalite ve Hijyen denetimlerini gerçekleştirmiştir.

 

2004 yılında DKN Kalite Yönetim Danışmanlık'ın kurulması ile birlikte guruba dahil olmuştur.

seperator 960x8

Mebrure Özge İSTEKLİ (Denetim Uzmanı)

 

Ankara Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. ISO 22000, ISO 9001, ISO 19011, OHSAS 18001, BRC, GMP, GHP eğitimlerini aldı.

 

Kahvaltılık gevrek, kuruyemiş, catering, süt ve süt ürünleri gibi sektörlerde üretim bölümünde aktif olarak rol aldı.  Adana Gıda Kontrol Laboratuvarı’nda da kazandığı laboratuvar tecrübesi sonucunda

 

2019 yılında DKN Kalite Yönetim Danışmanlık ‘ a dahil oldu.

 

 

seperator 960x8

Gerçekleştirilecek hizmetin niteliğine uygun olarak;  ekibimiz oluşturulur ve hizmet planlar doğrultusunda gerçekleştirilir.

Design by WEBINSA

Copyright © dknkalitedanismanlik.com